ЗА БУДЬ-ЯКИЙ ЗЛОЧИН ПРОТИ УКРАЇНИ Й УКРАЇНЦІВ ПОКАРАННЯ НЕМИНУЧЕ
03 мая 2020, 10:24

Скоюючи злочини проти української держави та українців, треба  пам’ятати, що покарання буде невідворотним. Про це повинні пам’ятати і  представники черкаської влади но чолі з А. Бондаренком, які, попри розпорядження Кабміну, вирішили свавільно скасувати карантинні заходи у місті, й,  тим самим, не просто ігнорували розпорядження влади, а й наразили на смертельну небезпеку тисячі мешканців міста.

Керуючись чинним законодавством, поліція розпочала кримінальне провадження за фактом ухваленого у Черкасах міськвиконкомом рішення про послаблення карантинних обмежень. Про це повідомив сектор комунікації поліції Черкаської області.

Було повідомлено, про Черкаським відділом поліції відомості за фактом ухвалення виконкомом відповідного рішення внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за статтею 325 Кримінального кодексу України.
Міськвиконком фактично перевищив свої повноваження, коли дозволив роботу перукарень, салонів краси, об’єктів спортивної інфраструктури, літніх майданчиків закладів ресторанного господарювання, магазинів з продажу непродовольчих товарів, електротоварів, меблів, книжкової продукції, ринків та ярмарків з продажу сільськогосподарської продукції та квітів, а також міських парків та скверів і розташованих на їхній території атракціонів.

Мало того. Попри те, що ухвалене рішення виконкому суперечить постанові Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», виконавчий комітет все-таки відмовився його скасувати. Забули мабуть члени виконкому, як і мер А. Бондаренко, що живуть у державі, де треба дотримуватися норм чинного законодавства. Вирішили, що «анархія – мати порядку».

У повідомленні йдеться про те, що  керівництво міської ради зухвало ігнорує вимоги Уряду України та свідомо у період пандемії наражає на небезпеку містян і жителів області. І це при тому, що на Черкащині зафіксовано 296 випадків захворювання на коронавірус (6 – за добу), з них 112 – у місті Черкаси, дев’ять осіб загинуло (1 – за минулу добу).

А з метою забезпечення виконання вимог чинного законодавства на території міста Черкаси поліцейські у складі мобільних груп будуть і надалі проводити превентивну роботу серед представників малого та середнього бізнесу, а у випадку ігнорування заборони та невиконання законних вимог – притягуватимуть порушників до адміністративної відповідальності за статтею 44-3 КУпАП.

На жаль, вірус безпечності й невігластва дуже заразний. Заразилися ним й деякі черкаські чиновники та депутати, як от, наприклад,  Віталій Косяк і Сергій Лугеря, які підтримали злочинне і безглузде рішення міськвиконкому й мера міста та звернулися до президента України із петицією, у якій … вимагали «припинити тиск на мера Черкас Анатолія Бондаренка». Що ж, як кажуть: «рука руку миє». Мабуть добре підгодовувалися прибічники мера-злочинця з владного місцевого корита.

Захисники мера-злочинця запевняють, що він був відсутній під час голосування, але ж тоді він взагалі не  володіє ситуацією в місті, якщо  такі важливі рішення приймаються без нього.

До речі, в незаконних утвореннях так званих  «ДНР» та «ЛНР» з цього все теж починалося.

Оставить комментарий

avatar
СТРІЧКА НОВИН