АМБІЦІЇ МЕРА ЧИ ЖИТТЯ УКРАЇНЦІВ?
03 мая 2020, 10:21

Нині стало   відомо, що протягом минулих 24 годин в Італії було зафіксовано 474 летальних випадки серед осіб, у яких була діагностована коронавірусна хвороба COVID-19. Загальна кількість жертв епідемії зросла до 28710 осіб. Про це повідомило агентство ANSA.

«Кількість жертв пандемії коронавирусу в Італії зросла до 28 710, що на 474 більше, ніж було минулої доби», – йдеться в повідомленні.

Зрозуміло, що це – суттєве зростання смертності в порівнянні з останніми днями. Напередодні йшлося про тривале поступове зменшення рівня смертності. Зараз в Італії загальна кількість підтверджених випадків коронавірусу складає 209 328, що  означає збільшення в порівнянні з вчорашнім рівнем на 1 900 осіб. Й влада не збирається пом’якшувати умов карантину, а не те, щоб взагалі його припинити.

А от у Черкасах, на думку медиків,  весь час карантину може піти нанівець. Зараз містяни дещо  розслабилися, вже багато гуляє без масок,  люди скупчуються по всьому місту. Аякже, адже  очільник міста плювати хотів на безпеку мешканців Черкас. Хоча сам від серед натовпу не з’являється, а чергові відео записує, зачинившись у власній оселі або у безлюдних місцях – дбає-таки про власну безпеку!

Вважаючи себе таким собі благодійником, ледве не супергероєм, цей «херой», не розумiє наслідків того, що скоїв. А люди, які поки радіють позбавленню карантинних обмежень,  дадуть оцiнку його вчинку лише тоді, коли вмирати від інфекції  почнуть їхні рiднi та близькi.

Лікарі вважають, що вихід з карантину має бути поступовим, крок за кроком, обережно, а при різкому припиненні карантину можна отримати катастрофічні наслідки. Хоча передбачливий мер, як відомо, гроби вже закупив.

Насправді  А. Бондаренко сприяє реалізації плану  зі знищення України як централізованої держави, який,  можна тільки здогадуватися,  де написаний. Демонструючи неповагу до обраної народом влади й підігріваючи  протестні настрої на тлі відвертого політичного самопіару, не дбаючи про безпеку українців, він займається фактично нищенням української державності й нації. Чи буде готовий пан Бондаренко відповісти за державну зраду?

Оставить комментарий

avatar
СТРІЧКА НОВИН