МЕР БОНДАРЕНКО. БРЕХНЯ Й ПОДВІЙНІ СТАНДАРТИ В УСЬОМУ
02 мая 2020, 22:40

Ох як же хочется панові  меру А. Бондаренко попіаритися. Ну дуже смішними  виглядають його амбітні  спроби зробити себе відомим не тільки  у Лисянці, а й у Черкасах. Та що там у Черкасах, в маштабах усієї України.

Щоденні відео про себе коханого з претензією на роль такого собі супергероя, який скрізь встигає. Бажання  стати «людиною року» в Україні та безкінечні обіцянки, обіцянки, які не виконуються. Й оборудки  з власного збагачення. От цікаво, скільки черкасців зламали собі кінцівки на слизькій плитці, якою ледве ще стіни не оздоблювали?

Але ж хочеться більшого! Й от півтора місяці тому мер записує відео, у якому попереджає, що треба дотримуватись карантину, бо інакше – інфікування та смерть. Але пройшло небагато часу, захворюваність на коронавірус в Україні, на жаль, невпинно зростає. А мер …. припиняє карантин у місті, наражаючи містян на страшну небезпеку.

Що ж,  пан Бондаренко став відомим. Скандально відомим. Й не тільки в Україні. От пораділи його вчинкам та неповазі до влади  власної країни путінські пропагандисти, сотні сепаратистьських видань цитували «героя» й підтримували його. Сумнівна слава… А може саме це й було його метою?

Оставить комментарий

avatar
СТРІЧКА НОВИН