Справжнє обличчя псевдопатріота Кухарчука!!!
17 июля 2019, 16:34

Вибори близько. Про це нагадують сотні листівок – паперового сміття, що захаращують місто й передвиборчі обіцянки, які лунають звідусіль.
Кожен піариться, як може. Головне – не перетнути межу, за якою – зрада національних інтересів, інтересів держави. Цей матеріал про, як мінімум, нещирість, маніпуляції та нездорові амбіції декотрих політиків, які люблять прикриватися націоналістичними та патріотичними гаслами. До прикладу – той самий Д. Кухарчук. Людина, яка запевняє, що в неї (цитата) «відверто вороже ставлення до усіх партій олігархичного типу..». Та от варто з’ясувати, хто ж насправді стоїть за його спиною, й чиї інтереси він відстоює.
Коротко пройдемося лише по фактам.
14 червня 2019 року гість програми на телеканалі NewsOne – Дмитро Кухарчук. Для довідки: український телеканал NewsOne належить Тарасу Козаку, близькому до кума російського президента Віктора Медведчука. Й це той самий канал, який хотів провести скандальний телеміст з каналом Росія 24.
Далі. 28 червня 2019 року наживо на каналі 112 виступає той самий Кухарчук. Теж не бентежить КЕРІВНИКА НАЦІОНАЛЬНОГО КОРПУСУ Черкащини той факт, що власником каналу 112 є вже знайомий нам Тарас Козак. Коня ж на переправі не міняють.
Згідно з матеріалами журналістських розслідувань, Козак має спільний бізнес з Медведчуком. Раніше був його заступником в громадській організації «Центр правовое государство».
Ну, а тепер, як кажуть, – контрольний постріл. Ефір на телеканалі «Інтер» 12 липня 2019 року. Там теж «засвітився» Дмитро Кухарчук, не забувши проанонсувати свій виступ на власній сторінці у Фейсбук та, мабуть, «забувши» незначну деталь – вказати, кому належить цей телеканал, та яку проросійську спрямованість він має. (Ох, вже ці «незначні» деталі!!) Власниками каналу є кілька осіб . Найцікавіші з них дві персони – олігархи й соратники режиму Януковича – Дмитро Фірташ та Сергій Льовочкін. Так, ті самі олігархи, проти яких так активно хоче боротися пан Кухарчук.
Мабуть, щоб зрозуміти ваші дії, пане Кухарчук, як ви самі сказали на каналі NewsOne, «треба все ділити на два».
Але є до вас одне питання. Невже вам не соромно дивитися з телеканалів кума Володимира Путіна та олігархів режиму Януковича в очі вашим бойовим побратимам та батькам наших Героїв, які загинули, захищаючи Україну!!??? То хто ж ви, пане Кухарчук – патріот чи підспівувач олігархів та проросійських ЗМІ???

 

Оставить комментарий

avatar
СТРІЧКА НОВИН